Dibbets en Sierhuis op veiling onder € 3000
Het schilderij Compositie van Jan Sierhuis en de gesigneerde fotocollage St. Gallen raam op Rubensrood van Jan Dibbets zijn twee van de ruim honderddertig kunstwerken op de veiling Kunst tot € 3000. Verder is er onder andere mooi werk van Karel Appel en Sonia Delaunay. De veiling bij Amsterdam Auctioneers Glerum is maandag 9 maart
Lees verder...